FAQ

Často kladené otázky

Ako si mám vybrať kurz ?

V katalógu na webe www.kalislook.com nájdete zoznam všetkých aktuálnych kurzov. Kurz, ktorý je pre vás najvhodnejší, si môžete rezervovať zaslaním elektronickej prihlášky, alebo osobne sa zaregistrujte na miestach konania kurzov. Vybrať si môžete napríklad kurz podľa úrovne svojich znalostí alebo podľa témy, ktorá vás osloví. Pre začiatočníkov sú vhodné základné kurzy zamerané na ovládanie fotografickej techniky. Skúsenejší určite ocenia know-how, tipy a triky pre zdokonalenie fotografickej tvorby.

Mám záujem o individuálny kurz, alebo konzultáciu

Sme pripravení venovať sa Vám taktiež individuálne. Napíšte nám, akú máte predstavu o obsahu kurzu, my vám vyberieme vhodnú tému, zabezpečíme miesto a prípadne aj techniku stanovíme cenu za tento kurz na mieru. Štandardná cena je 30 eur za 3 hodinové individuálne školenie, každá ďalšia hodina je za cenu 10 eur.

Koho kontaktovať v prípade otázok ku kurzom ?

Na otázky vám radi odpovieme na adrese info@kalisphoto.eu telefonicky na čísle 0917 460 381, alebo osobne na miestach konania kurzov.

Bude stále vyplnený celý program ?

Štandardne zisťujeme pri predstavovaní účastníkov úroveň ich znalostí a schopností, a podľa toho upravíme aktuálny obsah kurzu, prípadne podľa zájmu účastníkov zahrnieme ďalšiu problematiku.

Koľko účastníkov bude so mnou na kurze ?

Štandardne je stanovená kapacita kurzu maximálne na 12 účastníkov. Množstvo účastníkov sa môže líšiť napríklad podľa obsahu kurzu, jeho zložitosti alebo lokality konania.

Je možné zapožičať si fotoaparát na celú dobu kurzu?

Ak nemáte vlastný fotoaparát, napíšte nám vopred na e-mail info@kalisphoto.eu a my sa vám pokúsime po dobu trvania kurzu zaistiť zapožičanie vhodného fotoaparátu.