Tím

Svoje znalosti vám budú odovzdávať fotografovia s dlhoročnou praxou, budeme hovoriť na témy, ktoré dokonale ovládajú, poznajú fototechniku, a zároveň majú skúsenosti s lektorovaním či školením, resp. prednášaním. Priateľský, veľmi jednoducho pochopiteľný a osobní prístup, spolu s inšpiratívnou atmosférou, sú zárukou že na konci každého kurzu si poviete: aha! Už viem ako to urobím správne.

Krisztián Káli

V oblasti marketingu pôsobím od svojich osemnástich rokov, kedy som ako začínajúci marketingový manažér mal možnosť realizovať sa v rôznych projektoch a zároveň prinášať tvorivé nápady pre spoločnosti, v ktorých som pracoval. Dlhé roky som pôsobil v Bratislave, kde som získal potrebné skúsenosti v oblasti grafického dizajnu a marketingu v praxi. Už od môjho detstva som mal blízky vzťah aj k fotografovaniu, nakoľko môj otec dlhé roky pôsobil ako profesionálny fotograf a stále som pociťoval túžbu realizovať sa aj v tejto oblasti. Nakoľko fotografovanie tvorí súčasť marketingovej činnosti, rozhodol som sa rozšíriť svoje pôsobenie a realizovať sa ako fotograf. Niet krajšieho pocitu, ako keď človek svojou prácou urobí radosť a poteší iných a výsledok svojej práce vidí aj po niekoľkých rokoch. V danej oblasti sa neustále vzdelávam a rozširujem si svoj obzor sledovaním noviniek zo sveta fotografovania. Postupne som si počas svojho pôsobenia vytvoril také technické a vedomostné zázemie, aby som bol schopný vyhovieť vysokým kritériám vo svete marketingu a fotografovania. Ku svojej práci som sa rozhodol používať kvalitnú fototechniku od spoločnosti Nikon, grafické zázemie od spoločnosti Wacom.

Snažím sa vidieť a zachytiť to, čo možno nie je viditeľné a ukázať okoliu to podstatné načo by sme mali byť hrdí.  Obrovskou výzvou je pre mňa fotografovanie portrétov, nakoľko pri tom hrá dôležitú úlohu empatia a zblíženie sa s človekom ktorého fotím. A za každou fotografiou sa skrýva množstvo príbehov, ktoré pokladám za dôležité aby boli vypovedané na jednom zábere. Nechcem vytvoriť fotografiu, ale oživiť príbeh na fotke. (Krisztián Káli)

Gábor Molnár

Spoluzakladateľ a fotograf v MOKA studios
Fotograf v Molnár Gábor Photography:

Zameranie:
– portrétová fotografia
– rodinná fotografia
– detská fotografia
– eventy (svadby a oslavy )

Klaudia Káli

&

Peter Mark

Naša filozofia: Najlepšie zábery vznikajú keď sa podaria zachytiť skutočné emócie. My sa preto snažíme zostať v úzadí a tým dovoliť príbehu odohrávajúceho sa pred našimi objektívmi odzrkadliť sa na fotografiách v ich najčistejšej forme. Takto môžme zachytiť celý svadobný deň v obrázkoch ako príbeh, ktorý je schopný rozpovedať znova a znova ten najdôležitejší deň spoločného života dvoch ludi, hocikedy si naše fotografie vezmú do rúk.

Zameranie:
– svadobná fotografia
portrétová fotografia
– rodinná fotografia
– detská fotografi

Dadka „Lea Victory“

Narodila sa v malom meste na strednom Slovensku v znamení Blížencov.Pre toto znamenie je charakteristický široký duševný obzor, vrodená intuícia a bezhraničná zvedavosť. Tým pádom vedome zostáva večným študentom na škole života, kde je v každodennom kontakte so všemožnými scenármi. Jedným z nich sa nechala inšpirovať a vznikol z neho príbeh ženy, ktorá sa rozhodla za svoje šťastie vytrvalo bojovať. Je autorkou veršov výstavy fotografií Oči Gemera a Malohontu.

Aladár Káli

Profesionálny svadobný a eventový fotograf s vyše 40 ročnými skúsenosťami

Zameranie:
– portrétová fotografia
– svadobná fotografia
– finalizácia fotografií
– ovládanie filmových fotoaparátov
– kompozícia pri fotení

Viktor Csóri

Kreatívny špecialista v MOKA studios
Hlavný technik a sekundárny kameraman

Zameranie:
– obsluha fotokútiku
– príprava fotografií pre tlač
– obsluha sekundárnej videokamery
– eventy (svadby a oslavy)